فیدخوان rssreader.ir

بعد از تعطیل شدن گودر یکی از مشکلاتم خوندن فیدهام بود، یک مدتی از یکی از reader های applicationی استفاده می کردم، تا اینکه از اول تابستون مجبور شدم از دوتا سیستم برای کارهام استفاده کنم.از لپ تاپ خودم و یک PC در ۵۵ کیلومتر دورتر! برای همین نیاز به یک feed خوان تحت وب داشتم.فکر می کنم اکثرشون رو تست کردم و هیچ کدوم چیزی نبود که دلم می خواست.در نهایت commafeed.com به نظرم خوب می یومد.ولی بعد از مدتی خیلی کند شد و به نظرم موقع مهاجرت به یه چیز بهتر!
بعد از مقایسه برنامه های Open Source برای اینکار، بهترین انتخاب به نظرم tiny tiny rss اومد، رابط کاربری خیلی ساده،استفاده از php و mysql که می شد راحت روی هاست ها نصبش کرد، اپلیکشن android و chromium extension که دقیقا همون چیزهایی بود که من نیازداشتم + یکسری قالب خوب!

الان روی دامنه rssreader.ir نصب شده و البته چون روی سرور خودم هست با محدودیت ۱۰۰ کاربر! می تونید عضو بشید و استفاده کنید.برنامه anadroid رو هم توی وب خیلی راحت می شه پیدا کرد. شاید اگه خواستم بصورت رسمی اینکارو انجام بدم چیز بهتری براش بنویسم، ولی فعلا همین خوبهههههه و حتی عالیه!

3 دیدگاه برای «فیدخوان rssreader.ir»

  1. سلام، خیلی وقت ها درست کار نمی کرد.
   وقتی تعداد فیدها زیاد بود مخصوصا، مثلا وقتی Mark as read می کردم خیلی طول می کشید و بعضی وقتها انجام نمی داد.ولی به نظرم از نظر UI چیزی بود که واقعا نیازه باشه.خیلی ساده و کاربردی.
   ولی tiny tiny rss خیلی خوبه، مخصوصا اینکه خیلی راحت با androidش میشه فیدهارو خوند و UI خود feedly رو هم براش نوشتن حتی.
   البته احتمالا توی User بالا جواب نده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">